Pomocy. Launcher się crash'uje - ANIAPG FORUM
reklama
reklama

Pomocy. Launcher się crash'uje

Tematy i posty dotyczące problemów i sukcesów (czyli przykładów jak rozwiązano dane problemy)
Rafcio_3D

Pomocy. Launcher się crash'uje

Postautor: Rafcio_3D » 29 cze 2015, 7:21

Witam.
Ostatnio chciałem pograć trochę na modach na 1.7.10. Ściągnąłem launncher'a NON-PREMIUM zainstalowałem identycznie jak w poradniku #424. Wszystko zrobiłem tak samo. Minecraft działa. Ale do grania na modach potrzebny jest jeszcze forge. Pobrałem i zainstalowałem zgodnie z poradnikiem #425. Po uruchomieniu na profilu forge wszystko ładnie się włącza, lecz gdy launcher się wyłącza i jusz ma się włączyć gra, to zamiast niej w zakładce launcher'a (game out [nick] - nie pamiętam dokładnie nazwy tej zakładki) pojawia się crash. Dziwne bo na zwykłym profilu (nie z forge) minecraft działa. Bardzo proszę o pomoc.

PS.
Pobrałem forge na 1.7.10 z końcówką 1481 z tym drugim też próbowałem (chyba to był 1448). Wszystko tak jak na poradniku #425.
Mam Windows XP (chyba 82-bit, wersja 5.1 dokładnie nie wjem).

Awatar użytkownika
CraftStones
Moderator
Kontaktowanie:

Re: Pomocy. Launcher się crash'uje

Postautor: CraftStones » 29 cze 2015, 22:37

Proponuję znaleźć na AniaPGManuals zagadnienie: "Co zrobić, gdy po instalacji Forge gra się nie otwiera?".
Zawarte w nim rady powinny pomóc rozwiązać ten problem.

HardGamerPL

Re: Pomocy. Launcher się crash'uje

Postautor: HardGamerPL » 26 sty 2017, 20:27

Jeżeli wypakowałeś mody to popełniłeś ten sam błąd co ja. One muszą być spakowane. A jeżeli jeszcze ich nie instalowałeś to nie mam pojęcia.

Wróć do „Dział - Launcher NON-PREMIUM 1.7.10”