Strona 1 z 1

Kilka informacji na początek oraz Cel AniaPG Forum

: 20 gru 2014, 1:07
autor: AniaPoGodzinach
Dla niezorientowanych, krótko - AniaPG / AniaPoGodzinach to generycznie kanał YouTube z dużą ilością poradników pomagających przede wszystkim w instalacji modów do gry Minecraft.
Dla zorientowanych - doskonale wiecie ile jest specyficznych problemów z instalacjami rozszerzeń (modów) gry Minecraft.
Prawdopodobnie wyczuwacie, że Wasze problemy są rozproszone w formie dużej ilości wpisów, komentarzy pod filmikami na kanale YouTube AniaPoGodzinach https://www.youtube.com/user/AniaPoGodzinach.
Dodatkowo, często piszecie do mnie maile, wiadomości prywatne itd. - także, głównie dotyczą one instalacji (dokładniej problemów z instalacją itp.)
Część z nich jest na tyle częsta (powtarzalna), że łatwo to zebrać w obrębie kilkudziesięciu zagadnień i wpisać je "na twardo" w jednym miejscu - to miejsce to AniaPG Manuals http://www.aniapgmanuals.blogspot.com (czyli podobnie jak AniaPG Forum, podstrona aniapg.pl http://www.aniapg.pl), ale co z resztą? przecież dany problem może dotyczyć nie tylko jednej osoby (często tak jest).
Rozwiązaniem jest AniaPG Forum.
Nie oznacza to, że nie macie do mnie pisać już w ogóle poza Forum, bo:
a. na YouTube w komentarzach nadal jest miejsce aby zgłosić problem (ale pewniej będzie na Forum)
b. na YouTube w komentarzach nadal jest miejsce na pisanie na tematy inne (np. jakiego moda instalację chcielibyście)
c. na YouTube są nie tylko filmiki z instalacjami
d. maile ze strony aniapg.pl http://www.aniapg.pl (oraz z innych moich miejsc w sieci) nadal do mnie będą docierać i to Wasz wybór, czy napiszecie maila, komentarz pod filmikiem, czy post (lub temat) na Forum - ja zwyczajnie jestem zdania, że problemy się powtarzają (no i Ania jest tylko jedna)
e. jest jeszcze facebook, Google+, blog, twitter...
Jestem przekonana, że AniaPG Forum usprawni rozwiązywanie problemów instalacyjnych, ponadto to również miejsce aby podzielić się wiedzą na temat funkcjonowania danego moda, nawet jego rekomendacji (po co jest i do czego warto go w grze wykorzystać)
Zatem, zaczynamy :)

Ania