Co pierwsze Forge czy LiteLoader? - ANIAPG FORUM
reklama
reklama

Co pierwsze Forge czy LiteLoader?

Czyli wszystko o wszystkim i o niczym :)
Nakisa

Co pierwsze Forge czy LiteLoader?

Postautor: Nakisa » 08 mar 2017, 13:21

Witam, nie bardzo rozumiem o co chodzi w tych "programach", ale chcę zainstalować córce mody i wiem, że są wymagane. Tylko nie wiem od czego zacząć żeby to wszystko działało. Mam nowy Minecraft Premium. (Właśnie go przeinstalowałam, bo się zrobił bałagan. Próbowałam coś wcześniej zainstalować, z różnym skutkiem.) I teraz nie wiem od czego zacząć, żeby było dobrze. Więc w tej chwili mam tylko podstawową wersję 1.11.2. I na tą wersję chciałabym instalować mody, żeby nie było tego całego bałaganu i pełno plików :/
Czy lepiej tylko jeden z tych "programów" i na niego mody? Czy lepiej wybrać najpierw mody i potem zastanawiać się co dalej :/
Przepraszam, za takie proste pytanie, ale dawno nie robiłam takich rzeczy na kompie. No i trochę się pozmieniało ;)
Najbardziej zależy nam na krzesełkach, na jakichś przyciskach, dzień noc, żeby miała prosto (ma 6 lat) no i na xboxie gramy w minecraft, a podoba jej się jak ogląda Jutuberów. I mają fajne rzeczy.
Ja chciałabym jakiś mod, który pomoże szybciej budować.
Z podstawowymi kodami nie mam problemów.

Wróć do „Dział - Minecraftowy Hyde Park”