Optifine i forage - ANIAPG FORUM
reklama
reklama

Optifine i forage

Tematy i posty dotyczące problemów i sukcesów (czyli przykładów jak rozwiązano dane problemy)
Erdee

Optifine i forage

Postautor: Erdee » 03 lut 2017, 10:18

Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu temat zalozylem wiec w razie w prosze o przeniesienie :) rowniez pytanie moje brzmi czemu na forum dziak forage koczy sie na 1.8?

Otoz mam problem z zainstalowaniem forage oraz optifine.
Specyfikacja:
-minecraft 1.11.2(zakupiony legalnie)
-forage 1.11.2 (najnowszy-nie pamietam dokladnie wersji gdyż laptop nie nalezy do mnie i nie mam go przy sobie w obecnej chwili)
-optifine 1.11.2 b6 +shadery pobrany ze strony optifine.net(czy tam .org)
Opis problemu: to tak info moze malo(na obecna chwile) ale problem jest taki, ze podczas probu zainstalowania forage(pobrana wersja INSTALATOR) zamiast instalatora odpala sie na sekunde okno cmd i zamyka, w procesach tez po sekundzie sie zamyka, to samo dzieje siepodczas proby zainstalowania optifine.
Dodatkowe info: windows 10, java najnowsza, stery aktualne. Prosze o szybka pomoc
Jezeli wersje optifine i forage cos zmienia powiedzcie jaka najlepiej zaunstalowac do najnowszej wersji minecrafta, tak by ani wizualnie ani nic nie odstawaly :)

Wróć do „Dział - Forge 1.8”