Problem (brakuje pliku .jar) - ANIAPG FORUM
reklama
reklama

Problem (brakuje pliku .jar)

Tematy i posty dotyczące problemów i sukcesów (czyli przykładów jak rozwiązano dane problemy)
Awatar użytkownika
Hashysh

Problem (brakuje pliku .jar)

Postautor: Hashysh » 21 gru 2014, 3:05

Aniu chciałbym Cie poprosić o pomoc :) chciałem sobie zainstalować moda "controlpack" który wymaga Liteloadera właśnie ... mam polecaną przez Ciebie wersje launchera dla non-premium (shiginima) wszystko robię wg. poradników ale gdy instaluję najnowszego Liteloadera pod 1.7.10 tworzy on nowy folder z profilem, w którym brakuje niestety jar'a przez co minecraft się nie odpala, pokazuje się tylko zielony pasek ładowania, który po zniknięciu teoretycznie odpala grę ...

Awatar użytkownika
CraftStones
Moderator
Kontaktowanie:

Re: Problem (brakuje pliku .jar)

Postautor: CraftStones » 21 gru 2014, 13:51

Najnowsze wersje Liteloadera 1.7.10 (czyli wersje: 03 i 04 - jeśli użyłeś najnowszej to będzie to właśnie wersja 04) instalują się właśnie w ten sposób, czyli nie zobaczysz po instalacji pliku .jar w folderze profilu Liteloadera umieszczonego w folderze 'versions'.
Tak skonfigurowane instalacje Liteloadera skutkują działaniem tego API na oficjalnym launcherze - PREMIUM (i może na kilku wybranych NON-PREMIUM). Niestety, tej nowej konfiguracji nie obsługuje Shiginima.
Jeśli chcesz używając NON-PREMIUM mieć Liteloadera na 1.7.10 to wyjścia są dwa:
1. albo użyjesz innego launchera NON-PREMIUM niż Shiginima (teraz na szybko nie podam Ci zamiennika)
2. albo pobierzesz i zainstalujesz starszą wersję Liteloadera 1.7.10 (np. 02 lub wcześniejszą, które to, jak zobaczysz po instalacji, taki plik .jar tworzą) - sądzę, że możesz go znaleźć na 9minecraft http://www.9minecraft.net/liteloader/
* znajdź sektor linków dla 'For Minecraft 1.8' i wybierz ten dla 'For Windows (Exe):' (jeśli masz Windows, oczywiście)

Awatar użytkownika
Hashysh

Postautor: Hashysh » 21 gru 2014, 13:59

Ten sposób podawałem w komentarzu na youtube - jest to jeszcze inna metoda :D
Znalazłem już inny fajny sposób :) w liteloaderze (instalce) jest opcja extract ..
Wystarczy mieć forga i wrzucić ten właśnie plik jar który utworzy liteloader do folderu mod i wszystko działa :D

Awatar użytkownika
AniaPoGodzinach
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: AniaPoGodzinach » 21 gru 2014, 14:18

Hashysh pisze:Ten sposób podawałem w komentarzu na youtube - jest to jeszcze inna metoda :D
Znalazłem już inny fajny sposób :) w liteloaderze (instalce) jest opcja extract ..
Wystarczy mieć forga i wrzucić ten właśnie plik jar który utworzy liteloader do folderu mod i wszystko działa :D

Tak, ale do tego trzeba mieć Forge, bez nie da rady :) I wtedy lepiej pobrać wcześniejszą wersję LiteLoadera (jak pisze CraftStones) i nie ma problemu :)
Poza tym... twórcy LiteLoadera nie polecają opcji extract :)
Pewnie to jest dobre dla bardziej zaawansowanych technicznie użytkowników Liteloadera ;)
======================================
Odwiedzajcie mnie :D
* StronaWWW
* YouTube
* Facebook
* Blog

Awatar użytkownika
Hashysh

Postautor: Hashysh » 21 gru 2014, 14:23

Ja tylko podaję inną opcję :>

Awatar użytkownika
AniaPoGodzinach
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: AniaPoGodzinach » 21 gru 2014, 15:02

Hashysh pisze:Ja tylko podaję inną opcję :>

No i bardzo dobrze ;)
Mam nadzieję, że jeszcze inni użytkownicy (kiedyś) będą mieli jakieś inne rozwiązania tego problemu. Po to powstało to Forum :)
W końcu ja wszystkiego nie wiem, trzymam się jakiegoś rozwiązania, które mi zadziałało, a całkiem możliwe, że jest ich więcej, jedne łatwiejsze, inne trudniejsze :)
======================================
Odwiedzajcie mnie :D
* StronaWWW
* YouTube
* Facebook
* Blog

Wróć do „Dział - Liteloader 1.7.10”